SOLI DEO

SANKTUARIA FRANCJI – 7 dni LOURDES, CARCASSONNE,
LA SALETTE, ARS, PARAY LE MONIAL, LYON

DZIEŃ 1 – PRZELOT Z POLSKI DO FRANCJI do Tuluzy

Zbiórka w hali odlotów na lotnisku w Warszawie i odlot do Tuluzy. Transfer do hotelu w Lourdes. Kolacja i już tego wieczoru możliwość udziału w procesji różańcowej z lampionami.

DZIEŃ 2, 3 – POBYT W LOURDES

Całe dwa dni spędzimy w Lourdes. nawiedzimy Sanktuarium i miejsca związane z Objawieniami. Odprawimy Drogę Krzyżową, czuwać będziemy przy Grocie Objawień. Będzie czas na prywatne intencje, zanurzenie się w cudownej źródlanej wodzie, zaś dwukrotny udział w przepięknej procesji ze świecami będzie dodatkowym, wspaniałym przeżyciem duchowym. Kolacja i nocleg jw.

DZIEŃ 4 – LOURDES – CARCASSONNE – GRENOBLE (okolice)

Po śniadaniu pożegnamy Lourdes i piękną trasą pojedziemy do Carcassonne, by podziwiać to średniowieczne miasto pełne historycznych wspomnień. Po czym udamy się w dalszą podróż do hotelu w pobliżu Grenoble. Kolacja i nocleg.

 DZIEŃ 5 – LA SALETTE

Wczesne śniadanie i wyjazd w Alpy francuskie. Przez malownicze Alpy „wspinać” się będziemy do Sanktuarium Płaczącej Madonny w La Salette. Tam w górskim krajobrazie, gdzie są tak wspaniałe warunki do modlitwy, zadumy i refleksji – odprawimy swoje Dróżki Różańcowe i podejdziemy Drogą Krzyżową na jedno z okolicznych wzgórz. Kolacja i nocleg jw.

 DZIEŃ 6 – ARS – PARAY LE MONIAL – okolice Lyonu

Po śniadaniu i spakowaniu bagaży, pojedziemy do Ars – „stolicy proboszczów” by tam nawiedzić miejsce działania słynnego Proboszcza św. Jana Vianney – patrona wszystkich proboszczów. Następnie pojedziemy do Paray le Monial, gdzie nawiedzimy Sanktuarium Serca Jezusowego związane z Objawieniami św. Małgorzacie. Kolacja i nocleg w okolicy Lyonu.

 DZIEŃ 7 –  LYON – WARSZAWA

Po śniadaniu wyjazd na lotnisko w Lyon, skąd odlecimy do Warszawy.

 ŚWIADCZENIA:  Bilety lotu, przejazdy autokarem klimatyzowanym, śniadania i obiadokolacje, opieka polskiego pilota-przewodnika, ubezpieczenia KL NW, opłaty w Sanktuarium i opłaty parkingowe.

 Nie wliczono w cenę: napojów do obiadokolacji

Wersja PDF do pobrania

Soli Deo Program FRANCJA 7 dni lot do Tuluzy