SOLI DEO

Sanktuaria Hiszpanii i Francji 10 dni

DZIEŃ 1  – PRZELOT Z POLSKI DO HISZPANII  /COSTA BRAVA/

Zbiórka w hali odlotów portu lotniczego, odprawa i odlot do Barcelony. Transfer do hotelu. Kolacja i wieczorny spacer miejskim bulwarem.

DZIEŃ 2  – BARCELONA /COSTA BRAVA/

Zwiedzanie najciekawszych obiektów Barcelony, spacer po reprezentacyjnej La Rambla, nawiedzenie Katedry Św. Eulalii. Objazd autokarowy miasta . Po południu odpoczynek na Costa Brava.

DZIEŃ 3 – BARCELONA – MONTSERRAT – LOURDES

Po śniadaniu wyruszymy w piękną podróż by odwiedzimy również położone przepięknie Sanktuarium Czarnej Madonny na górze Montserrat, czas na indywidualne modlitwy. Po czym przez góry Pireneje udamy się do Lourdes – największego Sanktuarium Maryjnego w Europie.

DZIEŃ  4 i 5 – LOURDES

Dwa dni spędzimy w Lourdes. Zwiedzimy Sanktuarium, wspomnimy historię Objawień, odprawimy Drogę Krzyżową. Czas na prywatną modlitwę i zanurzenie się w basenach z cudowną, uzdrawiającą wodą. Wieczorami będziemy uczestniczyć w  nabożeństwach różańcowych i procesji ze świecami.

DZIEŃ 6 – LOURDES – AVIGNION – GRENOBLE

Po mszy św. i śniadaniu pożegnamy Lourdes. Wyruszymy w malowniczą drogę do Avignon, aby odwiedzić to pachnące średniowieczem i słynne historycznie miasto – twierdzę, w którym rezydowało aż dziewięciu papieży w XIV wieku. Zobaczymy pałac papieski, odwiedzimy katedrę Notre Dame i zobaczymy most opiewany w piosence Ewy Demarczyk.  Wieczorem zajedziemy do hotelu w ok Grenoble –Kolacja i nocleg. 

DZIEŃ 7 – GRENOBLE – LA SALETTE

Po śniadaniu wyjazd w Alpy francuskie, pojedziemy do Sanktuarium Płaczącej Madonny w La Salette.

Zakwaterowanie w sanatoryjnym hotelu. Film o Objawieniach, nawiedzenie miejsc Objawień, wieczorna procesja różańcowa. Nocleg.

DZIEŃ 8 – LA SALETTE – LYON

Po śniadaniu czas  wolny – w tym górskim krajobrazie wspaniałe warunki do modlitwy, zadumy i refleksji. Droga Krzyżowa na Górę Krzyża. Popołudniu wyjazd w kierunku Lyon. W drodze powrotnej do hotelu zjemy kolację.

DZIEŃ 9 – LYON – ARS – PARAY LE MONIAL – PARYŻ

Po śniadaniu pojedziemy do Ars – „stolicy proboszczów” – by odwiedzić miejsce działania słynnego proboszcza

św. Jana Vianney – patrona proboszczów. Następnie przyjedziemy do Paray le Monial, gdzie zwiedzimy Sanktuarium Serca Jezusowego i Sióstr wizytek. W drodze  do hotelu zjemy kolację. Nocleg ok Paryża.

DZIEŃ 10 – POWRÓT Z FRANCJI DO POLSKI

Po śniadaniu – całodzienne zwiedzanie pięknej stolicy Francji…i autokarem i pieszo.

Wieczorem przejazd na lotnisko odlot do Polski.

 ŚWIADCZENIA: przelot samolotem, przejazdy autokarem klimatyzowanym,  noclegi w hotelach **/*** w pokojach 2 -osobowych z łazienkami ( pokój 1-osobowy za dopłatą, śniadania i obiadokolacje,  zwiedzanie zgodnie z programem, opieka pilota, ubezpieczenie.         
 

Nie wliczono w cenę: napojów do obiadokolacji

Orientacyjna Cena 1200 Euro

Wersja PDF do pobrania

Sanktuaria Hiszpanii i Francji 10 dni